ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
СБІР ТА ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Ми збираємо і використовуємо ваші персональні дані тільки в разі вашої добровільної згоди. При згоді з цим ви дозволяєте нам збирати і використовувати такі дані: ім'я та прізвище, електронна пошта, номер телефону. Збір та обробка ваших даних проводиться відповідно до законів, що діють на території Європейського Союзу і в державі Україна.

ЗБЕРІГАННЯ ДАНИХ, ЗМІНА І ВИДАЛЕННЯ

Користувач, який надав свої персональні дані сайту dollar.com.ua має право на їх зміну і видалення, а так само на відгук своєї згоди з їх використанням. Термін, протягом якого будуть зберігатися ваші персональні дані: 24 місяці. При завершенні використання ваших даних адміністрація сайту видаляє їх. Для доступу до своїх персональних даних ви можете зв'язатися з адміністрацією сайту за наступною адресою: alinakucenko2023@gmail.com. Ми можемо передавати ваші особисті дані третім сторонам тільки з вашої добровільної згоди, якщо вони були передані, то зміну даних у інших організаціях, які пов'язані з нами, ми здійснити не можемо.

ВИКОРИСТАННЯ ТЕХНІЧНИХ ДАНИХ ПРИ ВІДВІДУВАННІ САЙТУ

При відвідуванні вами сайту dollar.com.ua в базі даних зберігаються записи про вашу IP адресу, час відвідування, налаштування браузера, операційній системі, а також інша технічна інформація необхідна для коректного відображення вмісту сайту. За цими даними неможливо ідентифікувати особу відвідувача.

НАДАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ДІТЬМИ

Якщо Ви є батьками або опікунами, і ви знаєте, що ваші діти надали нам свої особисті дані без Вашої згоди, зв'яжіться з нами: alinakucenko2023@gmail.com. На нашому сервісі заборонено залишати особисті дані неповнолітніх без згоди батьків або опікунів.

ПОСИЛАННЯ НА ІНШІ САЙТИ

Наш сайт dollar.com.ua може містити посилання на інші сайти, які не керуються нами. Ми не несемо відповідальність за їх зміст. Ми рекомендуємо вам ознайомитися з політикою конфіденційності кожного сайту, який ви відвідуєте, якщо вона там є.

ЗМІНИ В ПОЛІТИЦІ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Наш сайт dollar.com.ua може оновлювати нашу політику конфіденційності час від часу. Ми повідомляємо про будь-які зміни, розмістивши нову політику конфіденційності на цій сторінці. Ми відстежуємо зміни законодавства, що стосуються персональних даних в Європейському Союзі і в державі Україна. Якщо ви залишили персональні дані у нас, то ми повідомимо вас про зміну в політиці конфіденційності. Якщо ваші персональні дані були введені некоректно, то ми не зможемо з вами зв'язатися.

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК, ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

Зв'язатися з адміністрацією сайту dollar.com.ua з питань, пов'язаних з політикою конфіденційності можна за адресою: alinakucenko2023@gmail.com, або за допомогою контактної форми зазначеної у відповідному розділі даного сайту. Якщо ви не згодні з цією політикою конфіденційності, ви не можете користуватися послугами сайту dollar.com.ua, в цьому випадку ви повинні утриматися від відвідування нашого сайту.

Доставка: +38067 009 5565
Бронювання: +380 67 634 7772

м. Дніпро вул. Яворницького, 6

ПН-ВС: 09:00 — 23:00
КОНТАКТИ